Sevimli Hayvanlar 200x100cm Boy Ölçer Cetveli (HO1929)

Marka : DEKOPA
Fiyat : ₺113,28(KDV Dahil)
* ₺56,64 'den başlayan taksitlerle

Boy ölçer cetvelleri ile çocuklarınızın odalarını hem rengarenk ve eğlenceli bir hale dönüştürün hem de büyümelerini keyifle izleyin!

 

Boy ölçer cetvelleri, görsel üzerindeki uzunluk değerine kadar ölçüm yapabilir.

Ürün boyutları modele göre değişiklik göstermektedir.

 

Ürünü folyo (sticker) etiket üzeri dijital baskı ve dekota (foreks) üzeri UV baskı şeklinde belirtilen ölçülerde satın alabilirsiniz. 

 

Folyo (Sticker) Etiket Boy Ölçer Cetvel

Folyo (sticker) etiket genellikle düz ve pürüzsüz yüzeylerde kullanılan bir malzeme çeşidimizdir. Kendinden yapışkan özelliği sayesinde farklı bir malzeme veya yapıştırıcı kullanmadan rahatlıkla uygulanabilir. Yapışkan özelliği yüksektir. Bu sayede uygulandığı alanda uzun süre kalıcıdır. Folyo üzeri baskılarımızı dijital baskı teknolojisi ile kaliteli bir şekilde üretmekteyiz.

 

 

Dekota (Foreks) Boy Ölçer Cetvel

5mm kalınlığa sahip hafif bir levha çeşidimizdir. Hafif bir malzeme olmasından dolayı birçok alana kolayca uygulanabilir. Kaliteli çift taraflı bant veya silikon ile kolayca montajı yapılabilir. Dekota (Foreks) levha üzeri görsel baskılarda UV baskı teknolojisi kullandığımız için baskılar kalitelidir. Ürün üzerindeki görseller/bilgiler yapıştırma değil malzeme üzerine baskıdır. Uzun süre rahatlıkla kullanabileceğiniz solmayan, paslanmayan, sıcak ve soğuk geçişlerinden etkilenmeyen bir üründür. En çok tercih edilen ekonomik ürünlerimizden biridir.

 

 

• İstediğiniz görsel veya tasarımın baskısı yapılabilmektedir.

• Ürünler kesinlikle solvent içermez ve kimyasal madde içermediği için koku yapmaz. Sağlık açısından sakıncası olmayan su bazlı boyalarla yüksek kalite baskı ile üretilmektedir.

• Fiyatlandırmalar sitemizde bulunan standart ürünler/görseller için geçerlidir.

• Belirtilen mevcut ölçüler dışında satın almak istiyorsanız lütfen iletişime geçiniz.

 

Ekstra özel tasarımlar için “Özel Tasarım Hizmeti” satın almalısınız.

  

Uygulama Şekli:

• Satın aldığınız ürün; folyo ise kendinden yapışkanlı, dekota (foreks) ise çift taraflı bant veya silikon ile düz ve pürüzsüz zeminlere kolayca uygulayabilirsiniz.

• Duvar dışında ahşap dolap, masa, cam, ayna, fayans gibi yüzeylere de uygulanabilir.

 Uygulama yapılacak yüzey tozdan ve kirden arındırılmalıdır. Yüzeyin yağ, mum ve silikon gibi yapışmayı engelleyici maddeler içermemesi gerekmektedir.

 Yeni boyanmış yüzeylerde uygulama yapmadan önce 10-15 gün boyanın kuruması için beklenmesi tavsiye edilir.

 Boyasız ve sert zeminlerde (ahşap dolap, masa, ayna, fayans, vb.) folyo (sticker) etiket sorunsuzca yüzeyden kaldırılabilir. Ancak su bazlı plastik boyalı zeminlerde kaldırma işleminin dikkatli bir şekilde fön ile ısıtılarak yapılması önerilir.

 Ürünün temizliğini nemli ya da kuru bir bezle yapabilirsiniz. Ürün temizliğinde hiçbir kimyasal madde ya da leke çıkartıcı kullanılmamalıdır.

 

 

Not: Toplu sipariş, uygulama ve diğer konular için lütfen bizimle irtibata geçiniz